Kat.číslo: XT-KLS251509
Brusný výsek na suchý zip PS21FK 150 mm zr. 240 KLINGSPOR
do týdne
Kat.číslo: XT-KLS251509
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-KLS251509
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-105.301.024
- 8 dílná sada šroubováků - plochý 3, 4, 5, 6, 8mm - PH0, PH1, PH2 - přesné a praktické uložení nářadí ve speciální EVA vložce
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-105.301.024
Skladem na prodejně:10 ks
Kód: PA-20/1
- balení v kartonu.
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: PA-20/1
Skladem na prodejně:3 ks
Kód: KR-3964K-H1W2-K2
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s čtvercovými otvory - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 2 závěsné skříňky s dvířky - 1 vysoká skříň se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka se 7 zásuvkami a dvěmi dvířky - 1 Multiplex pracovní deska v rozměru 1361x463x35mm - 2 závěsné děrované panely - 1+1+1 zadní výztuhy