Kat.číslo: XT-SB3008
Mezikus pro 2 mosazné rychlospojky XTLINE
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-SB3008
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-SB3008
Popis
    Mezikus pro okamžité spojení 2 ks 1/2" spojek.
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28080
- akumulátor pro nářadí SHARE 20V /2,0A FESTA - pro běžnou práci je baterie s kapacitou 2.0 Ah dostačující - doba nabíjení 45 min. s nabíječkou FT-28085 - doba nabíjení 30 min. s nabíječkou FT-28086 - indikátor nabití akumulátoru - baterie je možné použít i ve strojích jiných výrobců s kompatibilní paticí
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: FT-28080
Skladem na prodejně:1 ks
Kód: KR-102.107.BL1
Cena:
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-102.107.BL1
Kód: KR-204.105.600
- 115-dílný kufr s nářadím pro všestranné použití zejména pro základní údržbářské práce v průmyslu i autoopravárenství - ráčny 1/4" a 1/2" 45 zubů - nástavce 1/4" 4-13mm - nástavce 1/2" 14-32mm - prodloužení 1/4" /50mm - prodloužení 1/4" /100mm - kardan 1/4" - adaptér 1/4" x 1/4" bit - vratidlo 1/4" 115mm - nástavec 1/2" 16,0mm prodloužený svíčkový - nástavec 1/2" 21,0mm prodloužený svíčkový - podloužení 1/2" /125mm - prodloužení 1/2" /250mm - kardan 1/2" - adaptér 3/8" x 1/2" vratidlový - souprava bitů 1/4" /25mm 33ks - šroubovák na nástavce 1/4" - očkoploché klíče 8-22mm - šroubováky plochý 4, 5 a 6mm -šroubováky PH1, PH2 - elektro tester 110-250V - kladivo 300g /302mm - pilka na kov 300mm - metr svinovací 5m x 19mm - nůž s ulamovacím hrotem 18mm - kleště kombinované, štípací boční a půlkulaté