Kat.číslo: XT-SB6001
Adaptér na 1” pro IBC nádrže 60x6 mm XTLINE
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-SB6001
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-SB6001
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-H5R4-K1W
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: 1x skříňka horní 680x281x350mm 1x skříň 1 dveře, 4 police, uzamykatelná, 600x458x2000mm 1x skříňka spodní 4 zásuvky 680x458x910mm 1x skříňka spodní 5 zásuvek 680x458x910mm 2x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů 1x výztuha zadní 1420x32,5x30mm bez otvorů 1x skříňka spodní 7 zásuvek na kolečkách 646x458x862mm 1x deska Multiplex (bukové dřevo) 2041x463x35mm 1x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů 3x panel zadní děrovaný 600mm s čtvercovými otvory
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964K-H5R4-K1W
Skladem na prodejně:1 ks
Kód: KR-7526 ... až ... KR-7527
Cena od:
do 14 dnů
množství je uvedeno u jednotlivých položek na záložce „Typy“
Zobrazit varianty
Kód: KR-3964BIX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX obsahuje: - 3 závěsné skříňky s plynovou pružinou - 1 vysoká skříň se 4 policemi - 1 spodní skříňka dvoudveřová - 1 spodní skříňka s 5-ti zásuvkami - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 nerezové pracovní deska v rozměru 2041x463x38mm - 3 závěsné děrované panely - 1+2+1 zadní výztuhy