Kat.číslo: XT-SB6003
Adaptér s vnitřním závitem 3/4"-1"
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-SB6003
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-SB6003
Popis
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-30619
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-30619
Skladem na prodejně:4 ks
Kód: KR-31133
- pro rychlou kontrolu zásuvek a elektroinstalace vozidel a přívěsů
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-31133
Skladem na prodejně:7 ks
Kód: KR-3964K-BLK-016
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: 1x skříňka horní 680x281x350mm 1x skříň 1 dveře, 4 police, uzamykatelná, 600x458x2000mm 1x skříňka spodní 4 zásuvky 680x458x910mm 1x skříňka spodní 5 zásuvek 680x458x910mm 2x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů 1x výztuha zadní 1420x32,5x30mm bez otvorů 1x skříňka spodní 7 zásuvek na kolečkách 646x458x862mm 1x deska Multiplex (bukové dřevo) 2041x463x35mm 1x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů 3x panel zadní děrovaný 600mm s čtvercovými otvory