Kat.číslo: XT-SB6004
Adaptér s vnějším závitem 3/4"
Skladem na prodejně:10 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: XT-SB6004
Adaptér s vnějším závitem 3/4"
Skladem na prodejně:10 ks
ks
Katalogové číslo: XT-SB6004
Popis
Nejprodávanější produkty
Kód: 023
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: 023
Skladem na prodejně:9 ks
Cena od:
množství je uvedeno u jednotlivých položek na záložce „Typy“
Zobrazit varianty
Kód: KR-3964K-95K2
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 2x skříňka horní 680x281x350mm - 1x skříňka spodní 5 zásuvek 680x458x910mm - 1x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 1x deska Multiplex (bukové dřevo) 1361x463x35mm - 2x výztuha zadní 1420x32,5x30mm bez otvorů - 1x skříňka spodní 9 zásuvek 680x458x910mm - 2x panel zadní děrovaný 600mm s čtvercovými otvory
Cena:
Kat.číslo: KR-3964K-95K2
Skladem na prodejně:5 ks
Kód: KR-2039
- šroubovák s vnitřním šestihranem pro bity - rychlé a precizní nastavení kroutícího momentu se provádí otočením celé rukojeti - rozsah měření 1-4 Nm - vyrobeno z kvalitní chromvanadiové oceli - délka 180mm
Kat.číslo: KR-2039
Skladem na prodejně:1 ks
Kód: KR-5405-290
- typ Stillson - s hliníkovým tělem a 180° otočnou hliníkovou rukojetí s možností zafixování - čelisti z chrom-molybdenové oceli - variabilně nastavitelné díky rýhované matici - maximální rozevření čelistí 2" / 52 mm