Kat.číslo: XT-SB6009
Spojovací mezikus pro tři rychlospojky
Skladem na prodejně:5 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: XT-SB6009
Skladem na prodejně:5 ks
ks
Katalogové číslo: XT-SB6009
Popis
  • velikost 1/2"
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-30409
Cena:
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-30409
Produkt není skladem
Kód: KR-32081C
- 230V/24 W - 64 LED SMD - 930 lux (1m) - 2500 lumen - 6000 Kelvin - IP54 - 3m kabel - robustní plastový kryt odolný proti nárazům s ochranou hran - teleskopický podstavec: kovová konstrukce pro dobrou rovnováhu, možnost otáčení o 360°
Cena:
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-32081C
Produkt není skladem
Kód: KR-3964K-BLK-015
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 4x skříňka horní 680x281x350mm - 1x skříň 1 dveře, 4 police, uzamykatelná, 600x458x2000mm - 1x skříňka spodní 4 zásuvky 680x458x910mm - 1x skříňka spodní 5 zásuvek 680x458x910mm - 3x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 1x deska Multiplex (bukové dřevo) 680x463x35mm - 1x výztuha zadní 1420x32,5x30mm bez otvorů - 1x skříňka spodní 9 zásuvek 680x458x910mm - 1x deska Multiplex (bukové dřevo) 2041x463x35mm - 1x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 4x panel zadní děrovaný 600mm s čtvercovými otvory