Kat.číslo: XT-SB6009B
Spojovací mezikus 1/2" pro dvě rychlospojky
Skladem na prodejně:4 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: XT-SB6009B
Skladem na prodejně:4 ks
ks
Katalogové číslo: XT-SB6009B
Popis
  • velikost 1/2"
  • spojovací mezikus
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-9S-K2IX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX tl. 38 mm obsahuje: - 2x skříňka horní 680x281x350mm - 1x skříňka spodní 2 dveře - 1x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 1x deska Inox 1361x463x35mm - 2x výztuha zadní 1420x32,5x30mm bez otvorů - 1x skříňka spodní 9 zásuvek 680x458x910mm - 2x panel zadní děrovaný 600mm s čtvercovými otvory