Kat.číslo: XT-UPP910063
Pistole na chemické kotvy 410 ml TTT
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-UPP910063
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-UPP910063
Popis
    Aplikační pistole pro kartuše od 150 ml až po 410 ml
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-32077-120
- LED svítidlo pro osvětlení pracovní plochy - vybaveno magnety pro flexibilní použití - v případě potřeby lze zapojit do série - 40W, 240SMD LED - 3600lm, 5000K - IP65 - IK08 - příslušenství: kabel 5m, spojky, propojovací kabel 35cm
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-32077-120
Skladem na prodejně:7 ks
Kód: KR-38102
- hydraulický nízkoprofilový zvedák s nosností do 2000kg - dlouhý model (1006mm) - minimální výška pouze 76mm - 6 pojezdových kol - rychlý zdvih ramene - gumové sedlo