Kat.číslo: XT-XT037R
Kladivo zámečnické - sklolaminátová násada 2000 g XTLINE
do týdne
Kat.číslo: XT-XT037R
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-XT037R
Popis
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964-27
Cena:
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-3964-27
Kód: KR-701.010.001
- LED svítilna WI300 - bezdrátové dobíjení včetně bezdrátové nabíječky pro 1 svítilnu - plynule nastavitelné rameno 270° na obě strany, kterým lze nastavit světlo v různých úhlem náklonu - háček k zavěšení výklopný o 180° a otočný o 360° - vestavěný magnet ve spodní části - akumulátor Li-poly 3,7V/1,5Ah - 3 W COB LED na přední straně - 1 W SMD LED v horní části - doba svícení 3W COB LED 3 hodiny, 1W SMD LED 6hodin - doba nabíjení 3-3,5hodiny - světelný tok 3W LED 300lm/ 1W LED 100lm - 5700K - úhel svícení 110° - IP65 - IK08 - bezdrátová 5W nabíječka s magnet ve spodní části