Kat.číslo: XT-XT105115
Úhlová bruska 720 W, 115 mm
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-XT105115
Úhlová bruska 720 W, 115 mm
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-XT105115
Popis
  • konstrukce i vnější plášť bruskyje odolny? proti prachu pro dlouhou životnost motoru.
  • ochrana proti samovolnému rozběhu při vy?padku proudu.
  • aretace vypínače pro řezání a broušení jednou rukou.
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-32077-120
- LED svítidlo pro osvětlení pracovní plochy - vybaveno magnety pro flexibilní použití - v případě potřeby lze zapojit do série - 40W, 240SMD LED - 3600lm, 5000K - IP65 - IK08 - příslušenství: kabel 5m, spojky, propojovací kabel 35cm