Kat.číslo: XT-XT105115
Úhlová bruska 720 W, 115 mm
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-XT105115
Úhlová bruska 720 W, 115 mm
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-XT105115
Popis
  • konstrukce i vnější plášť bruskyje odolny? proti prachu pro dlouhou životnost motoru.
  • ochrana proti samovolnému rozběhu při vy?padku proudu.
  • aretace vypínače pro řezání a broušení jednou rukou.
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-87S-W
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje