Kat.číslo: XT-XT105115
Úhlová bruska 720 W, 115 mm
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-XT105115
Úhlová bruska 720 W, 115 mm
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-XT105115
Popis
  • konstrukce i vnější plášť bruskyje odolny? proti prachu pro dlouhou životnost motoru.
  • ochrana proti samovolnému rozběhu při vy?padku proudu.
  • aretace vypínače pro řezání a broušení jednou rukou.
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-38112
- hydraulický zvedák s nosností do 2000kg - minimální výška pouze 75mm - prodloužené rameno - rychlý zdvih ramene - gumové sedlo