Kat.číslo: XT-XT105125
Úhlová bruska 840 W, 125 mm
Skladem na prodejně:2 ks
ks
SKLAD BRNO
Kat.číslo: XT-XT105125
Úhlová bruska 840 W, 125 mm
Skladem na prodejně:2 ks
ks
Katalogové číslo: XT-XT105125
Popis
  • úhlová bruska je univerzálním nástrojem pro broušení, řezání nebo dělení různých materiálů.
  • ochrana proti samovolnému rozběhu při výpadku proudu.
  • ergonomické tělo
  • M14 závit
  • 10.000 ot/min
  • součást balení : klíč, rukojeť, kryt
Doporučujeme
Kat.číslo Název Dodání Cena za MJ (ks)
[bez DPH]
Množství
OM-DIYS125 Diamantový kotouč na beton 125x2,0mm /22,2mm DIY
SKLAD BRNO
Kat.číslo: OM-DIYS125
Diamantový kotouč na beton 125x2,0mm /22,2mm DIY
Skladem na prodejně:8 ks
Cena za MJ (ks) [bez DPH]: 96,30
OM-DY12510 Řezný kotouč na ocel a nerez 125x1,0mm DIY
Kat.číslo: OM-DY12510
Řezný kotouč na ocel a nerez 125x1,0mm DIY
Skladem na prodejně:455 ks
Cena za MJ (ks) [bez DPH]: 21,00
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-2241
- vystřihovací nůžky na plech s pákovým převodem na krátké tvarové střihy - břity přizpůsobeny pro střih přímý a levé oblouky - břity mají mikro ozubení, které zamezuje sesmeknutí plechu mimo osu střihu - ergonomická rukojeť - max. tloušťka plechu 1,2mm - délka kleští 250mm
Cena:
Kat.číslo: KR-2241
Skladem na prodejně:6 ks
Kód: KR-101.517.000
- 7 zásuvek s plnovýsuvem na kuličkových ložiskách - centrální zamykání všech zásuvek cylindrickým zámkem - ochrana proti překlopení (zabraňuje současnému otevření několika zásuvek) - možnosti uložení nářadí na boční stěně i na pracovníploše, - inteligentní využití prostoru s dalšími malými bočními zásuvkami na obou stranách - boční stěny s perforovaným nástěnným roštem pro optimální kompatibilitu s našimi hákové systémy - celoobvodová ochrana nárazníku z ABS a TPR - nejvyšší řada dílenských vozíků - rozměr vozíku: V 1000 x H 479 x Š 1119 mm - rozměr zásuvky: Š 800 x H 400 mm - rozměr přídavných bočních zásuvek: Š 300 x H 300 x V 50 mm
Cena:
do 14 dnů
Kat.číslo: KR-101.517.000
Produkt není skladem
Kód: KR-3964K-H504
- pracovní stůl a skříň, systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska Multiplex tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje