Kat.číslo: XT-XT105150
Úhlová bruska 1200 W, 150 mm XTLINE
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-XT105150
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-XT105150
Popis
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964NIX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX tl. 38 obsahuje: - 3x skříňka horní - 1x skříňka spodní 2 dveře - 1x skříňka spodní 4 zásuvky - 3x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů -1x deska INOX 630mm - 1x deska INOX 1361mm - 4x výztuha zadní 30x32,5x1420mm bez otvorů - 1x skříňka spodní 8 zásuvek - 1x skříňka spodní rohová, 1 dvířka, zamykatelná - 1x deska INOX pro rohovou skříňku 3964-16 - 1x skříňka horní rohová - 3x panel zadní děrovaný 615x24x1052mm s čtvercovými otvory - 2x panel zadní děrovaný s čtvercovými otvory pro rohovou skříňk