Kat.číslo: XT-XT105150
Úhlová bruska 1200 W, 150 mm XTLINE
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-XT105150
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-XT105150
Popis
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-H504
- pracovní stůl a skříň, systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska Multiplex tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964K-H504
Skladem na prodejně:1 ks
Kód: KR-4321
- 6-ti dílná souprava jehlových pilníků - materiál: nástrojová uhlíková ocel T12 - plochý, kruhový, půlkulatý, 2x trojhranný, čtyřhranný - délka pilníků 165mm - v rolovací tašce