Kat.číslo: XT-XT105150
Úhlová bruska 1200 W, 150 mm XTLINE
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-XT105150
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-XT105150
Popis
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-32077-120
- LED svítidlo pro osvětlení pracovní plochy - vybaveno magnety pro flexibilní použití - v případě potřeby lze zapojit do série - 40W, 240SMD LED - 3600lm, 5000K - IP65 - IK08 - příslušenství: kabel 5m, spojky, propojovací kabel 35cm