Kat.číslo: XT-XT105240
Úhlová bruska 2600 W, 230 mm XTLINE
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-XT105240
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-XT105240
Popis
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-S854-K4IX
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX tl. 38 mm obsahuje: - 4x skříňka horní 680x281x350mm - 1x skříňka spodní 2 dveře 680x458x910mm - 1x skříňka spodní 4 zásuvky 680x458x910mm - 1xskříňka spodní 5 zásuvek 680x458x910mm - 3x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů - 2x deska INOX 1361x463x38mm - 2x výztuha zadní 30x32,5x1420mm bez otvorů - 1x skříňka spodní 8 zásuvek 680x458x910mm - 4x panel zadní děrovaný 615x24x1052mm s čtvercovými otvory