Kat.číslo: XT-XT105337
Bruska pásová na trubky 1400 W, 30x533 mm XTLINE
do týdne
Kat.číslo: XT-XT105337
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-XT105337
Popis
    Pásová bruska se používá k broušení, leštění nebo k očistění materiálů. Výhodou je široký úhel, který umožňuje broušení malých součástí. Upnutí nástavce je velmi snadné a rychlé.Používá se k broušení, leštění nebo k očistění materiálů.Výhodou je široký úhel, který umožňuje broušení malých součástí.Maximální brusný úhel zajišťuje rychlé obrábění mimořádné malých dílů.Rukojeť zajišťuje snadnější a komfortnější práci.Výhodou nástavce je rychlá výměna brusného pásu, vhodné použítpro všechny brusky se závitem M14, maximální brusný úhel a obrábění velkých předmětů s průměrem do 180 mm.
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-701.010.001
- LED svítilna WI300 - bezdrátové dobíjení včetně bezdrátové nabíječky pro 1 svítilnu - plynule nastavitelné rameno 270° na obě strany, kterým lze nastavit světlo v různých úhlem náklonu - háček k zavěšení výklopný o 180° a otočný o 360° - vestavěný magnet ve spodní části - akumulátor Li-poly 3,7V/1,5Ah - 3 W COB LED na přední straně - 1 W SMD LED v horní části - doba svícení 3W COB LED 3 hodiny, 1W SMD LED 6hodin - doba nabíjení 3-3,5hodiny - světelný tok 3W LED 300lm/ 1W LED 100lm - 5700K - úhel svícení 110° - IP65 - IK08 - bezdrátová 5W nabíječka s magnet ve spodní části