Kat.číslo: XT-XT106160
Kotoučová pila 1300 W, 160 mm XTLINE
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-XT106160
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-XT106160
Popis
Nejprodávanější produkty
Kód: LO-25400
- čtyři kusy elastických gumových úchytek/napínáků - délka gumové smyčky 200mm - zajišťovací/provlékací kulička - použití: na plachty, reklamní banery, kotvení plachet párty stanů ke konstrukci