Kat.číslo: XT-XT106210
Pokosová pila s pojezdem a laserem 1700 W, 210 mm XTLINE
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-XT106210
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-XT106210
Popis
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-BLK-004
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska MULTIPLEX tl. 35mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-3964K-BLK-004
Skladem na prodejně:1 ks
Kód: KR-3964K-H504IX
- pracovní stůl a skříň, systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - pracovní deska INOX tl. 38mm