Kat.číslo: XT-XT106210
Pokosová pila s pojezdem a laserem 1700 W, 210 mm XTLINE
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-XT106210
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-XT106210
Popis
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964K-87S-WIX
- pracovní stůl systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX tl. 38mm