Kat.číslo: XT-XT106305
Pokosová pila s pojezdem a laserem 2000 W, 305 mm XTLINE
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-XT106305
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-XT106305
Popis
Nejprodávanější produkty
Kód: RC-8951000059
- mazací pistole pro kartuše 215 x 50 mm a pro volné mazivo (max. 400 ml) - při každém stlačení se vytlačí jen malá část maziva (cca 4 g) - pro pečlivé, avšak úsporné mazání - progresivní spoušť pro rovnoměrnou distribuci maziva