Kat.číslo: XT-XT106305
Pokosová pila s pojezdem a laserem 2000 W, 305 mm XTLINE
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-XT106305
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-XT106305
Popis
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-32026
- lampa 35W COB LED 230V/50Hz s hliníkovým korpusem - ultra silná, ale úsporná pro optimální širokoúhlé 120° osvětlení - pevný a lehký korpus pro průmyslové nasazení - životnost LED až 50.000 hodin - nízká provozní teplota pro delší životnost - 5m napájecí kabel H05WF 2x0,75mm2 - IP67 ochrana proti silnému proudu vody