Kat.číslo: XT-XT106305
Pokosová pila s pojezdem a laserem 2000 W, 305 mm XTLINE
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-XT106305
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-XT106305
Popis
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964G
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s čtvercovými otvory - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: - 3 závěsné skříňky s plynovou pružinou - 1 vysoká skříň dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 5-ti zásuvkami - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka dvoudvéřová - 2 Multiplex pracovní desky v rozměru 1361x463x35mm a 680x463x35mm - 3 závěsné děrované panely - 1+2+1 zadní výztuhy