Kat.číslo: XT-XT106305
Pokosová pila s pojezdem a laserem 2000 W, 305 mm XTLINE
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-XT106305
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-XT106305
Popis
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-4170
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: KR-4170
Skladem na prodejně:3 ks
Kód: KR-3964K-HS745H-K4-E
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska z bukové překližky Multiplex 680x696x35mm s ochranným lakem z lněného oleje - obsahuje: - 4x skříňka horní - 2x vysoká skříň 1 dveře, 4 police - skříň spodní 2 dveře - skříň spodní 4 zásuvky - skříň spodní 5 zásuvek - 2 x pracovní deska z bukové překližky Multiplex - skříň spodní 7 zásuvek na kolečkách - zadní výztuhy, děrované panely a konzole pro montáž