Kat.číslo: XT-XT106305
Pokosová pila s pojezdem a laserem 2000 W, 305 mm XTLINE
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-XT106305
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-XT106305
Popis
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-3964EIX
- rohový modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - pracovní deska INOX obsahuje: - 5 závěsných skříněk s plynovou pružinou - 1 závěsná skříňka rohová - 1 vysoká skříň 1-dvéřová a 1 dvoudvéřová se 4-mi policemi - 1 spodní skříňka s 8-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka na kolečkách se 7-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka s odpadkovýn košem - 1 spodní skříňka dvoudvéřová - 1 spodní skříňka se 4-mi zásuvkami - 1 spodní skříňka rohová - 1 nerezová pracovní deska v rozměru 1361x463x38mm, 1 v rozměru 2041x463x38mm a 1 rohová deska - 5+2 zadní děrované panely - 2+5+2 zadní výztuhy