Kat.číslo: XT-XT22006-8
Kartáč hrnkový copy M14 100 mm, Fe 0,8 mm XTLINE
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-XT22006-8
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-XT22006-8
Popis
    Kartáč hrnkový se používá k odstraňování barvy, rzi, otřepů, zbytků po sváření atd.
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28003
- aku vrtací šroubovák s příklepem - výkonný motor - celokovová převodovka dává možnost plně využít maximální výkon a zajišťuje plynulý chod - plynulé nastavení volby druhu použití otočným prstencem (vrtání s příklepem / vrtání / šroubování) - mastavení utahovacího momentu v rozsahu 19 ti stupňů - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity, dochází také k jejich pomalému samovybíjení - uloženo v kufru