Kat.číslo: XT-XT92008
Náhradní díly pro zahradní nůžky pružinka pro nůžky XT93021 XTLINE
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-XT92008
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-XT92008
Popis
    Ostrá čepel vyrobena z SK5 vysokouhlíkové oceli.
Nejprodávanější produkty
Kód: FT-28004
- aku vrtací šroubovák s příklepem - výkonný motor - celokovová převodovka dává možnost plně využít maximální výkon a zajišťuje plynulý chod - plynulé nastavení volby druhu použití otočným prstencem (vrtání s příklepem / vrtání / šroubování) - mastavení utahovacího momentu v rozsahu 19 ti stupňů - pohodlná pogumovaná ergonomická rukojeť, umístění ovládacích prvků uzpůsobené pro pravou i levou ruku - FESTA SHARE 20V aku vrtačka je součástí skupiny výrobků s možností využívat Li-Ion batarie 2,0 Ah a 4,0 Ah ve všech strojích takto označených - Li-Ion technologie použitá v bateriích FESTA Power x tools nabízí možnost dobíjet baterie kdykoliv bez snižování jejich kapacity, dochází také k jejich pomalému samovybíjení - dodáváno bez akumulátoru, nabíječky a kufr
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: FT-28004
Skladem na prodejně:1 ks
Kód: KR-3964RIX
Cena:
na dotaz
Kat.číslo: KR-3964RIX
Kód: PA-ES16LI1B
- jsou určeny ke stříhání především ovocných stromů a vinné révy, a také pro rychlé a kvalitní stříhání větví na zahradě - díky optimálnímu převodu střižné síly je max. průměr stříhaného dřevnatého materiálu až 25mm - nůžky jsou také vybaveny bezpečnostním systémem, který zabraňuje náhodnému spuštění - nůžky aktivujete spínačem na zadní straně těla, zde také můžete zkontrolovat úroveň nabití, poté dvakrát stiskněte spoušť, aby se čepele otevřely - stroj je dodávaný v kartonu včetně JEDNÉ baterie 16V 24Ah, nabíječky, montážních klíčů a tuby na mazivo - maximální průměr střihu: 25mm - hmotnost 0,9 kg - určeny pro rychlé a kvalitní stříhání větví na zahradě