Kat.číslo: XT-XT92008
Náhradní díly pro zahradní nůžky pružinka pro nůžky XT93021 XTLINE
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-XT92008
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-XT92008
Popis
    Ostrá čepel vyrobena z SK5 vysokouhlíkové oceli.
Nejprodávanější produkty
Kód: LO-25400
- čtyři kusy elastických gumových úchytek/napínáků - délka gumové smyčky 200mm - zajišťovací/provlékací kulička - použití: na plachty, reklamní banery, kotvení plachet párty stanů ke konstrukci
Cena:
SKLAD BRNO
Kat.číslo: LO-25400
Skladem na prodejně:1 bal
bal
Kód: KR-3964K-BLK-016
- modulární nástěnný systém skříněk MOBILIO - volně stojící konstrukce pro velmi flexibilní instalaci - zásuvky různých výšek, uloženy na kuličkových ložiscích - s centrálním zamykáním, včetně pojistek u jednotlivých zásuvek - pro výbavu KRAFTWERK COMPLETO / EVA / EVA3 - stěnové panely s EURO perforací - multiplex pracovní deska tl. 35 mm z bukového dřeva, s ochranným lakem z lněného oleje obsahuje: 1x skříňka horní 680x281x350mm 1x skříň 1 dveře, 4 police, uzamykatelná, 600x458x2000mm 1x skříňka spodní 4 zásuvky 680x458x910mm 1x skříňka spodní 5 zásuvek 680x458x910mm 2x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů 1x výztuha zadní 1420x32,5x30mm bez otvorů 1x skříňka spodní 7 zásuvek na kolečkách 646x458x862mm 1x deska Multiplex (bukové dřevo) 2041x463x35mm 1x výztuha zadní 1420x65x30mm bez otvorů 3x panel zadní děrovaný 600mm s čtvercovými otvory