Kat.číslo: XT-ZS2313
LED reflektor SIMPO PIR 230 V /1000 lm EMOS
Produkt není skladem
ks
do týdne
Kat.číslo: XT-ZS2313
Produkt není skladem
ks
Katalogové číslo: XT-ZS2313
Popis
Nejprodávanější produkty
Kód: KR-701.001.004
- je určena pro dílenské a servisní použití, kde je potřeba kvalitního, přenosného osvětlení - snadné zavěšení či přimáčknutí díky magnetu a háčku - provozní doba: cca 3 hodiny - doba nabíjení: cca 3,5 hodiny - ochrana: IP65 (odolnost vůči prachu a vodě v tryskajícím režimu) a IK07 (mechanická odolnost proti nárazům) - napájení/nabíjení: USB-C kabel (volitelné příslušenství – nabíječka 701.798.001, kabel 701.798.003) - Rozměry a hmotnost: délka 212 mm, šířka 57 mm, výška 34 mm - hmotnost cca 0,34 kg